Фрижидер ST SLR-85WH • MILD
, ,

Фрижидер ST SLR-85WH

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017223

А+ енергетска класа
Тип на гас R600
Бучност 41dB
гас R600
ВxШXД 84x45x48

7.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST SLR-85WH
Фрижидер за одржување
Бела боја
Direct cooling технологија на ладење
Нето капацитет 88л
85цм висина
Транспарентни фиоки
Полици од темперно стакло
Механичка контрола на температурата
Внатрешно осветлување
А+ енергетска класа
Тип на гас R600
Бучност 41dB
гас R600
ВxШXД 84x45x48

Шифра: 1017223 Категорија: , ,