Фрижидер side by side TESLA RB4300FHB • MILD
, ,

Фрижидер side by side TESLA RB4300FHB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015653

Технологија за ладење: Total No Frost
Волумен: 291 + 151 l
Капацитет на замрзнување: 11,2 kg/2h

38.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Боја Црна
Ширина 90,4 см
Висина 177 см
Длабочина 57,2 см
Дополнителни функции за повеќекратен проток на воздух
Капацитет на замрзнување 11,2 kg/24 h
Модел RB4300FHB
Технологија за ладење на фрижидерот Total NO Frost
Тип на апарат Рамо до рамо фрижидер
Вкупен волумен 442 l
Зафатнина на фрижидерот 291 l
Волумен на замрзнувач 151 l

Шифра: 1015653 Категорија: , ,