Фрижидер BEKO SBS GNE 64021 XB • MILD
-18%
, ,

Фрижидер BEKO SBS GNE 64021 XB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013458

Side-by-Side фрижидер
ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
LED осветлување®
LCD дисплеј

49.499,00 ден 59.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Side-by-Side фрижидер
ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
LED осветлување®
LCD дисплеј
Робусни стаклени полици
Енергетска класа:F
Нето капацитет:580L
Капацитет на фрижидерот:368L
Капацитет на замрзнувачот:212L
Капацитет на замрзнување:13kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:411.7kWh
Дневна потрошувачка на енергија:1.1kWh
Ниво на бучава:39dB
Димензии:179x91x70.5сm

Шифра: 1013458 Категорија: , ,