Фрижидер ладилник GORENJE R4141 PW • MILD
, ,

Фрижидер ладилник GORENJE R4141 PW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015733

GORENJE R4141 PW
Број на компресори 1 компресор
Вкупен волумен 242 l
Волуменот на одделот за фрижидер е 242 l

16.490,00 ден

На Залиха!

Спореди

LED осветлување
Економичното LED осветлување во форма на ленти е високо ефикасно, има значително подолг работен век и троши помалку енергија.
Послужавник за јајца
Јајцата секогаш ќе бидат на дофат со овој практичен и лесен за чистење плех за јајца.
F (енергетска ефикасност)
Уредите стари 15 години и постари трошат до три пати повеќе енергија од новите. Новите апарати на Gorenje доаѓаат со одлична топлинска изолација, подобрена заштита на вратите, компоненти на системот за ладење со врвен квалитет и електронски контроли кои ја намалуваат потрошувачката на енергија на минимум.
CrispZone
Пространата фиока CrispZone е дизајнирана да ги зачува хранливите материи и да ја продолжи свежината на овошјето и зеленчукот.
Ниво на бучава C
Врата Емајлиран челик
Боја на уредот Бела боја
Боја на вратата Бела
Отворање на вратата Лево/десно отворање на вратата
Задни тркала 2
Прилагодливи ногарки 2
Климатски класи N, ST
Број на ѕвезди Свежа храна

Број на компресори 1 компресор
Вкупен волумен 242 l
Волуменот на одделот за фрижидер е 242 l

Шифра: 1015733 Категорија: , ,