Фрижидер комбиниран VIVAX HOME CF 310D NFX • MILD
, ,

Фрижидер комбиниран VIVAX HOME CF 310D NFX

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014476

TOTAL NO FROST
Енергетска класа: A+/F
Нето капацитет:232 L
Нето волумен на ладење:224L
Нето волумен на замрзнувачот:78L
Димензии (ШxВxД): 59,5x188x63cm

25.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Нето волумен на фрижидерот [l]: 224
Нето волумен на замрзнувачот [l]: 78
Енергетска класа: А+
Боја: нерѓосувачки челик
Бучава: 41
Димензии и маса
Ширина: 59,5
Висина: 188
Длабочина: 63
Други карактеристики
Број на полици во фрижидер: 4
Број на фиоки во фрижидерот: 1
Број на фиоки во замрзнувачот: 3
Материјал на вратата: Метал
Вкупно нема мраз: Да
Тип: Самостоен
Број на полици во вратата на фрижидерот: 4
Отворање на вратата: Променливо