Фрижидер за вино CANDY CWC 150 EM/N • MILD
, ,

Фрижидер за вино CANDY CWC 150 EM/N

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015732

Енергетска класа:G
Полици:6+1
Капацитет на шишиња:41
Механичка контрола
Димензии:84x49x55cm

17.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фрижидер за вино

Енергетска класа:G
Полици:6+1
Капацитет на шишиња:41
Тип на механичка контрола
Тип на LED светло
Потрошувачка на енергија годишно:158kWh
Ниво на бучава:39dB
Димензии:84x49x55cm

Шифра: 1015732 Категорија: , ,