Фриждер комбиниран GORENJE RF 4141 PW4 • MILD
, ,

Фриждер комбиниран GORENJE RF 4141 PW4

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93080

Gorenje RF 4141 PW4
Комбиниран фрижидер со горна комора
Бела боја

15.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje RF 4141 PW4
Комбиниран фрижидер со горна комора
Бела боја
Direct cooling
3 стаклени полици
2 полици на вратата на ладилникот
Фиока за зеленчук
Полица за шишиња на вратата
Флексибилен сад за јајца
ЛЕД осветлување
Нето капацитет: 205Литри
Фрижидерски капацитет: 164 Литри
Замрзнувачки капацитет: 41 Литри
Годишна потрошувачка на ел. енергија 217kWh
A+ енергетска класа
Димензии (В xШ x Д): 143.4 x 55 x 54.2 цм