Intex 28602 Филтер пумпа • MILD
-10%
,

Intex 28602 Филтер пумпа

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

NTEX 28602 Филтер пумпа,
Капацитет: 1140 литри на час
Наменета за базени до 3,5 метри големина
Користи HEPA филтер ТИП H (вклучен во пакувањето)
Бренд: INTEX

2.430,00 ден 2.699,00 ден

На Залиха!

Спореди