Фигаро ROWENTA CF 324 LF0 • MILD
, ,

Фигаро ROWENTA CF 324 LF0

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015753

Rowenta CF324LF0
Фигаро
ROWENTA X KARL LAGERFELD
Боја Црна
Керамички обликувач
Keratin & Glow
конусно
Температура 120С – 200C
Брзо загревање 30 секунди
Должина на кабел 1.8 м

2.799,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta CF324LF0
Фигаро
ROWENTA X KARL LAGERFELD
Боја Црна
Керамички обликувач
Keratin & Glow
конусно
Температура 120С – 200C
Брзо загревање 30 секунди
Должина на кабел 1.8 м