Фигаро за коса Babyliss Pro 180 Large C332 E • MILD
, ,

Фигаро за коса Babyliss Pro 180 Large C332 E

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006487

Фигаро BaByliss Pro 180 Large C332Е
Професионално Фигаро
Брзо загревање

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фигаро BaByliss Pro 180 Large C332Е
Професионално Фигаро
Брзо загревање
Варијабилна температура до 180°C
Sublim touch обложување
Спирала во конусна форма
Дијаметар 32мм
2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА