Фен четка GRUNDIG HS 7080 • MILD
-13%
, ,

Фен четка GRUNDIG HS 7080

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1008346

Фен четка
Моќност:1000W
2 брзини
2 температури
Јонска функција:за мазна, сјајна коса
Керамичка заштита
Должина на кабелот:1.8m

2.799,00 ден 3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фен четка
Моќност:1000W
2 брзини
2 температури
Јонска функција:за мазна, сјајна коса
Керамичка заштита
Должина на кабелот:1.8m