Фен за коса Rowenta • MILD
-14%
,

Фен за коса Rowenta

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014442

Фен за коса

Моќност 2300W
Брзини:2
Степен на температура:3
Ладен воздух
Концентратор 14 мм
Дифузер
Јон функција
Закачалка на рачката

1.899,00 ден 2.199,00 ден

На Залиха!

Фен за коса

Моќност 2300W
Брзини:2
Степен на температура:3
Ладен воздух
Концентратор 14 мм
Дифузер
Јон функција
Закачалка на рачката

Шифра: 1014442 Категорија: ,