Фен за коса ROWENTA CV581 LF0 • MILD
, ,

Фен за коса ROWENTA CV581 LF0

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011144

Rowenta CV581LF0
Фен за коса
Боја Црна

2.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Rowenta CV581LF0
Фен за коса
Боја Црна
Karl Lagerfeld
Моќност 2100W
Перформанси како 2300W
Брзини 2
Степен на температура 3
Thermo Control технологија
Ладен воздух
Јонизатор
Закачалка на рачката