Фен за коса PHILIPS BHC • MILD
, ,

Фен за коса PHILIPS BHC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92006

EssentialCare
ThermoProtect 1200W

1.500,00 ден

На Залиха!

Спореди

EssentialCare
ThermoProtect 1200W
DC мотор
Рачка на склопување
Насочувач на воздух
2 брзини
ладен воздух
кука за закачување
5м кабел