Фен за коса FUEGO BY-536 • MILD
,

Фен за коса FUEGO BY-536

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013223

Фен за коса

220-240V ~ 50 / 60Hz, 1800-2200W
Поставки за 2 брзини и 3 топлина
Функција за ладно
Глава за закачување
Концентратор
Со отстранлив филтер
Дифузер

1.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Фен за коса

220-240V ~ 50 / 60Hz, 1800-2200W
Поставки за 2 брзини и 3 топлина
Функција за ладно
Глава за закачување
Концентратор
Со отстранлив филтер
Дифузер

Шифра: 1013223 Категорија: ,