Тример Remington Multi Grooming SET HC905 E51 • MILD
-20%
, ,

Тример Remington Multi Grooming SET HC905 E51

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017189

Мултистајлер 3 во 1
Во комплетот се вклучени:
Машинка за коса
Тример
Тример за нос и уши
2x прилагодливи чешли со 18 поставки за должина (3mm-15mm и 18mm-30mm)
Додатоци што можат да се мијат
Време на користење: 45min.
Само за суво користење
Ножеви од нерѓосувачки челик

2.799,00 ден 3.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Мултистајлер 3 во 1
Во комплетот се вклучени:
Машинка за коса
Тример
Тример за нос и уши
2x прилагодливи чешли со 18 поставки за должина (3mm-15mm и 18mm-30mm)
Додатоци што можат да се мијат
Време на користење: 45min.
Само за суво користење
Ножеви од нерѓосувачки челик