Тример за брада BRAUN BT3020 blue 20f-b • MILD
, ,

Тример за брада BRAUN BT3020 blue 20f-b

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007607

20 поставки за прецизна должина во чекори од 0,5 mm од 0,5-10 mm за врвна прецизност.
Автоматски се прилагодува на кој било напон помеѓу 100V и 240V.

3.399,00 ден

На Залиха!

Спореди

Бренд Браун
Извор на енергија Електрична кабли, напојувана од батерија
Димензии на ставката ДxШxВ 5,6 x 15,4 x 22,1 сантиметри

20 поставки за прецизна должина во чекори од 0,5 mm од 0,5-10 mm за врвна прецизност
Крајна прецизност со доживотни остри ножеви; Автоматски се прилагодува на кој било напон помеѓу 100V и 240V.
Целосно перење глава и чешел за лесно чистење под млаз вода
Доживотна моќност – 40 минути прецизно кроење со полнење од 10 часа.