Тостер VIVAX HOME TS 7503 WH • MILD
, , , ,

Тостер VIVAX HOME TS 7503 WH

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014446

TS-7503WH, моќност 750 W, фиксна решетка за скара, нелеплива површина, светлосен индикатор за работа, Боја бела

1.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност: 750 W
Светлосен индикатор за работа
Фиксна грил решетка
1 година гаранција