Тостер TESLA SM100W бел • MILD
, , , ,

Тостер TESLA SM100W бел

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015661

TESLA SM100W Тостер за сендвичи Карактеристики: Моќност 750 W Сендвичар за 2 парчиња

899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност 750 W
Сендвичар за 2 парчиња
Лесно отворање
Плоча со нелеплива обвивка
Безбедносна заштита од прегревање
Светлосен индикатор
Можно складирање во исправена положба
Двотонски светла со термостатска контрола