Тостер gril FUEGO Y-8823 • MILD
, ,

Тостер gril FUEGO Y-8823

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012951
 • Моќност:1500 W Грил тостер
 • Големина на плоча:27x18cm
 • Нелеплива облога за лесно чистење
 • Индикатор за вклучување
 • Термостатот за температура

2.199,00 ден

На Залиха!

Спореди
 • Грил тостер
 • Моќност:1500 W
 • Големина на плоча:27x18cm
 • Нелеплива облога за лесно чистење
 • Индикатор за вклучување
 • Термостатот за температура
 • Отвор до 180 степени за готвење од двете страни
 • Не лизгави ногарки.
Шифра: 1012951 Категорија: , ,