Тостер грил BOSCH TCG 4104 • MILD
, , , ,

Тостер грил BOSCH TCG 4104

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1006747

BOSCH TCG4104 Голем грил тостер
црвена боја
2000W

6.690,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH TCG4104 Голем грил тостер
црвена боја
2000W
нелеплива површина
плочи кои се вадат
термостат
горен и долен греач
горна плоча со сетирање на висината
можно чување во вертикална позиција
одводни канали за маснотии