Тенда метална конструкција • MILD
, ,

Тенда метална конструкција

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

15.950,00 ден

На Залиха!

Спореди

Карактеристики Димензии: 3×3 m

Материјал на рамка: метал

Материјал за обложување: полиестер

Боја на облога: беж

Отпорност на UV: да

Отпорност на дожд: да

Висина: 2,6 m

тжина: 19 kg