Телесна вага BEURER GERMANY GS203 WOOD • MILD
, ,

Телесна вага BEURER GERMANY GS203 WOOD

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017102

Beurer GERMANY GS 203 Wood
Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло
апликација дрва
голем осветлен ЛЦД Дисплеј
градуација 100гр
површина за стоење 30×29цм
капацитет 150кг
автоматско исклучување
вклучување со стапнување
супер тенка само 19мм

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Beurer GERMANY GS 203 Wood
Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло
апликација дрва
голем осветлен ЛЦД Дисплеј
градуација 100гр
површина за стоење 30×29цм
капацитет 150кг
автоматско исклучување
вклучување со стапнување
супер тенка само 19мм