Телевизор UHD HISENSE 65 A6 K • MILD
, ,

Телевизор UHD HISENSE 65 A6 K

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016482

65″(164cm) 4k UHD DLED SMART TV
Резолуција:(3840 x 2160)
DLED:Технологија на позадинско осветлување
HDR технологија: HDR10, HDR 10+
Dolby Vision

32.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

65″(164cm) 4k UHD DLED SMART TV
Резолуција:(3840 x 2160)
DLED:Технологија на позадинско осветлување
HDR технологија: HDR10, HDR 10+
Dolby Vision
Vsync фреквенција : 60 Hz
Осветленост на слика: 300 нити
HLG технологија
Излезна јачина на звук: 2×8 W
DTS Virtual X
3D дигитален филтер
MPEG намалување на шумот
Намалување на шумот на сликата
Кориснички интерфејс: VIDAA
Вграден Wi-Fi
Bluetooth
HDMI, USB, LAN,CI +
DVB-T2/T/C/S2/S