Телевизор UHD HISENSE 55 A6 K • MILD
, ,

Телевизор UHD HISENSE 55 A6 K

Достапност:

Продадено


Шифра: 1017515
 • 55″(139cm) 4k UHD DLED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Dolby Vision HLG технологија
 • HDR технологија: HDR10, HDR 10+
 • DVB-T2/T/C/S2/S

25.499,00 ден

Продадено

Спореди
 • 55″(139cm) 4k UHD DLED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • DLED:Технологија на позадинско осветлување
 • HDR технологија: HDR10, HDR 10+
 • Dolby Vision
 • Vsync фреквенција : 60 Hz
 • Осветленост на слика: 300 нити
 • HLG технологија
 • Излезна јачина на звук: 2×8 W
 • DTS Virtual X
 • 3D дигитален филтер
 • MPEG намалување на шумот
 • Намалување на шумот на сликата
 • Кориснички интерфејс: VIDAA
 • Вграден Wi-Fi
 • Bluetooth
 • HDMI, USB, LAN,CI +
 • DVB-T2/T/C/S2/S