Телевизор UHD HISENSE 43 A6K • MILD
, ,

Телевизор UHD HISENSE 43 A6K

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1016483

43″(108cm) 4k UHD DLED SMART TV
Резолуција:(3840 x 2160)
DLED:Технологија на позадинско осветлување

16.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

43″(108cm) 4k UHD DLED SMART TV
Резолуција:(3840 x 2160)
DLED:Технологија на позадинско осветлување
HDR технологија: HDR10, HDR 10+
Dolby Vision
Vsync фреквенција : 60 Hz
Осветленост на слика: 200 нити
HLG технологија
Излезна јачина на звук: 2×7 W
DTS Virtual X
AI 4k Upscaler
Подигање на резолуцијата до Ultra HD
3D дигитален филтер
MPEG намалување на шумот
Намалување на шумот на сликата
Кориснички интерфејс: VIDAA
Вграден Wi-Fi
Bluetooth
HDMI, USB, LAN,CI +
DVB-T2/T/C/S2/S