Телевизор LG 65 UR 76006 LL • MILD
-12%
,

Телевизор LG 65 UR 76006 LL

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017212

ТИП НА ЕКРАН Direct-LED
ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor
ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
SMART TV Да
ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ webOS 23
WI-FI Да (802.11ac)

37.999,00 ден 42.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ТИП НА ЕКРАН Direct-LED
ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 65″ (165 m)
РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K UHD (3840 x 2160)
ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60Hz Native
ПРОЦЕОР α5 AI 4K Gen6 processor
ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
SMART TV Да
ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ webOS 23
WI-FI Да (802.11ac)
DLNA Airplay2
BLUETOOTH Да (V5.0)
HDR HDR10 / HLG
ЗВУК 2.0ch, 20W (10W по канал)
AI Sound (Virtual 5.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro
HDMI 3 (v 2.1)
USB 2 (v 2.0)
LAN 1
ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ Да
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC Simplink
ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ Google Assistant
Amazon Alexa
Web Browser
LG Local Contrast
Instant Game Response (VRR/ALLM)
AI Super Upscaling 4K
AI Picture Pro
ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1454 x 903 x 269 mm
ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1454 x 838 x 57.7 mm
БОЈА црна
ГАРАНЦИЈА 24 месеци

Шифра: 1017212 Категорија: ,