Сушара GORENJE DNE7B • MILD
, ,

Сушара GORENJE DNE7B

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1017117

Кондензациска машина за сушење: 7 kg
Предупредување за полн сад
Број на програми: 16/LED дисплеј
Старт-Пазуза/Одложен почеток
Систем против гужвање AntiCrease
Сензор за влажност/Звучен сигнал
Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm

24.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Кондензациска машина за сушење: 7 kg
Предупредување за полн сад за кондензатот
Прилагодување на интензитетот на алармот на звукот
Број на програми: 16
LED дисплеј
Старт-Пазуза/Одложен почеток
Одбирање на временското траење на сушењето (30, 60, 90 min)
Прикажување на преостанато време на сушење
Систем против гужвање AntiCrease
Сензор за влажност
Звучен сигнал
Заклучување – заштита за деца
Поцинкуван барабан
Едноставно чистење на филтерот
Бучност: 65 dB
Напон: 220-240 V
Приклучна моќ: 2700 W
Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm