Стол метал мрежа кафеав • MILD
, ,

Стол метал мрежа кафеав

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Димензии на производот:
Должина: 55 cm
Ширина: 75 cm
Висина: 95 cm
Висина на седиштето: 43 cm
Дијаметар дебелина на рамката: 4,2×1,4 cm

1.499,00 ден

На Залиха!

Спореди