Вградена плотна GORENJE ECT322WCSC • MILD
-11%
, ,

Вградена плотна GORENJE ECT322WCSC

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004003

Начин на поставување: Вграден, Ширина: 300 mm, Висина: 51 mm
Стаклокерамичка плотна
2 Грејни зони
Контрола на допир

12.990,00 ден 14.599,00 ден

На Залиха!

Бела боја
Закосен раб од предната страна
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона напред: Круг 12/18 cm, 0.7/1.7 kW, назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW
Сигнализација на преостаната топлина
Заштита од деца
Димензии (ШxВxД): 30 × 5,1 × 52 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 62 cm
Мерки за вградување: 28,3 × 6,7 × 49 cm
Нето тежина на апаратот: 4,1 kg
Бруто тежина на апаратот: 4,6 kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 2.900 W