Соковник VIVAX HOME AJ-800 • MILD
-18%
, , , ,

Соковник VIVAX HOME AJ-800

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007695

Соковник VIVAX AJ800
Моќност: 800W

3.299,00 ден 3.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Соковник VIVAX AJ800
Моќност: 800W
XL 1,5L пулпа контејнер
2 брзини
Систем за капење
Микрофилтер од не’рѓосувачки челик
Широк отвор за вметнување на овошје:XXL 75 mm
Нерѓосувачки челик