Соковник ST J800XJ • MILD
, , , ,

Соковник ST J800XJ

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93103

ST J800XJ
Superior Technology
Соковник
Инокс
800W моќност
голем XXL отвор за овошје 75мм

2.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

ST J800XJ
Superior Technology
Соковник
Инокс
800W моќност
голем XXL отвор за овошје 75мм
2 брзини
професионален AC мотор
1.5л сад за пулпа
750мл сад за сок
филтер и делови од нерѓосувачки челик
систем пртив капење
лесно расклоплив за лесно миење
нелизгачка површина