Соковник FUEGO GS 306L • MILD
, , , ,

Соковник FUEGO GS 306L

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90629

Соковник
Моќност:800W

3.899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Соковник
Моќност:800W
Брзини:2
Капацитет на сад:1.1L
Филтер од нерѓосувачки челик
Контејнер за отпад:2L
Ножеви од нерѓосувачки челик
Заштита од прегревање