Соковник BEKO BKK 2145 • MILD
-14%

Соковник BEKO BKK 2145

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Моќност:1500 W
Капацитет на бокал:750 мл
Дијаметар за вметнување храна од 75 мм
Материјал:пластика
Димензии:23x21x39.5 cm

5.999,00 ден 6.999,00 ден

На Залиха!

Соковник
Моќност:1500 W
Капацитет на бокал:750 мл
Нелизгави ногарки
Материјал:пластика
Одвојени делови за лесно чистење
Дијаметар за вметнување храна од 75 мм
Димензии:23x21x39.5 cm

Категорија: