Скара FUEGO EGP-001-1 • MILD
, , , ,

Скара FUEGO EGP-001-1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015945

Скара
Моќност:220-240V, 50/60Hz, 2000-2400W
Материјал:Алуминиум
Големина:48*28см

3.199,00 ден

На Залиха!

Спореди

Скара
Моќност:220-240V, 50/60Hz, 2000-2400W
Материјал:Алуминиум
Големина:48*28см
Нелеплив слој
Рачка од нерѓосувачки челик
Заштедува енергија и лесно се чисти
Термостат со 240 степени
Прилагодување на температурата