Сецко GORENJE S 501 GW • MILD
, , , ,

Сецко GORENJE S 501 GW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1013645

Gorenje S 501 GW
Сецкалник
Бела боја
Моќност на моторот: 500 W

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje S 501 GW
Сецкалник
Бела боја
Моќност на моторот: 500 W
AC мотор за сигурно работење
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање
Високо ефективан маталка
Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот
Капацитет на садот за сечкањe 1 l
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Двојно сечило