Сецко GORENJE S 501 GBK • MILD
, , , ,

Сецко GORENJE S 501 GBK

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014632

Максимална моќност на моторот 500 W
Тип на мотор со наизменична струја
Безбедно за миење садови за брзо и ефикасно чистење

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Карактеристики
Максимална моќност на моторот 500 W
Тип на мотор со наизменична струја
Безбедно за миење садови за брзо и ефикасно чистење
Рачка Практични рачки на садот
Материјал на сечилото Нерѓосувачки челик SUS 301
Управување
Копче за вклучување/исклучување на уредот Копче за моментално вклучување со осигурувач
Комплет филтер за овлажнител H50DW
Екстензии за дополнителна употреба на сецкото Нож за ефикасно сечење
Основен сад Стаклен сад за целосен преглед на котлетата
Мерна чаша
Нозе за стабилност Гумирани ногарки за стабилност
Форма на сечилото Ефикасно четирикратно сечило