Сецко FUEGO GS-906, 200W • MILD
-22%
, ,

Сецко FUEGO GS-906, 200W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015477

Моќност: 200W
4 додатоци за сецкање
Куќиште од нерѓосувачки челик
Заштита од прегревање
Нелизгачка подлога

2.099,00 ден 2.699,00 ден

На Залиха!

Сецко
Моќност:200W
Куќиште од нерѓосувачки челик
четири тапани
ситно сечкање,
сечкање
мулти-функција
Заштитник за прегревање на моќен мотор
Напон:100-240V
Фреквенција:50/60Hz

Шифра: 1015477 Категорија: , ,