Сецко BOSCH MMR08R2 • MILD
, , , ,

Сецко BOSCH MMR08R2

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93770

BOSCH MMR08R2
мини сецко
црвена боја
400W
моментално вклучување
800ml стаклен сад
универзален нерѓосувачки челичен нож
погоден за сецкање
мелење и пасирање
додаток за правење шлаг

2.599,00 ден

На Залиха!

Спореди

BOSCH MMR08R2
мини сецко
црвена боја
400W
моментално вклучување
800ml стаклен сад
универзален нерѓосувачки челичен нож
погоден за сецкање
мелење и пасирање
додаток за правење шлаг