Сецко BOSCH MMR08A1 • MILD
, , , ,

Сецко BOSCH MMR08A1

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92108

Сецко
Моќност:400W
Моментално вклучување
Капацитет на сад:800ml
Екстремно брз и прецизен
Сецкање и мелење месо, сирење, ореви, насечени билки и кромид

2.099,00 ден

На Залиха!

Спореди

Сецко
Моќност:400W
Моментално вклучување
Капацитет на сад:800ml
Екстремно брз и прецизен
Сецкање и мелење месо, сирење, ореви, насечени билки и кромид