, , , ,

Сецко BEKO CHP 5550 W

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90621

Сецко Beko CHP5550W
Моќност: 500 W
Капацитет на садот за сечкање: 1л
Сечило од нерѓосувачки челик
Безбедносна брава
Контрола со едно копче
Деловите се безбедни за миење садови
Нелизгава гумена основа
Материјал на садот: пластика
Боја: бела

1.899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Сецко Beko CHP5550W
Моќност: 500 W
Капацитет на садот за сечкање: 1л
Сечило од нерѓосувачки челик
Безбедносна брава
Контрола со едно копче
Деловите се безбедни за миење садови
Нелизгава гумена основа
Материјал на садот: пластика
Боја: бела