СЕТ KEYBOARD/MOUSE/HEADPHONES GENIUS SBBT3000 • MILD
, ,

СЕТ KEYBOARD/MOUSE/HEADPHONES GENIUS SBBT3000

GENIUS
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007314

QWERTY стандард на тастери
Механичка
Гејмерски дизјан
Променлив спектар на бои под тастери
Прецизност на глувче: 1000dpi
Фрекфенција на слушалки: 20 Hz – 20 kHz

2.299,00 ден

На Залиха!

Спореди