Сет KEYBOARD + MOUSE Everest KMX-86 • MILD
, ,

Сет KEYBOARD + MOUSE Everest KMX-86

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1007158

QWERTY стандард на тастери
Механичка
Гејмерски дизјан
Променлив спектар на бои под тастери
4 клика на глувче
прецизност на глувче: 1200dpi

849,00 ден

На Залиха!

Спореди