Сет GENIUS CMH-200 Gaming • MILD
, ,

Сет GENIUS CMH-200 Gaming

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009881

Глувче
Оптичко бежично глувче
Сензитет: 1000dpi
Scroll функција + 6 клика
Тастатура
QWERTY стандард
нумеричка дел на тастатурата
Слушалки
Фрекфентен опсег: 50Hz-2000kHz
Големина на звучници: 40mm

1.999,00 ден

На Залиха!

Спореди