Сет 1/3 метал • MILD
, ,

Сет 1/3 метал

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Димензија на маса: Должина: Ф60 ​​см.

Ширина: 60 ​​см. 

Висина: 71 см.

 Димензија на стол: Должина: 39  см.

 Ширина: 45 см. Висина: 94 см. 

Висина на седиштето: 45 см. 

9.199,00 ден

На Залиха!

Спореди