Садоперачка вградена MIDEA MID45S120-MK • MILD
, , , ,

Садоперачка вградена MIDEA MID45S120-MK

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1015419

MIDEA MID45S120-MK
Целосно вградна машина за миење садови
45 цм
ЛЦД Диспеј
9 комплети
6 програми

20.999,00 ден

На Залиха!

MIDEA MID45S120-MK
Целосно вградна машина за миење садови
45 цм
ЛЦД Диспеј
9 комплети
6 програми (Интензивна
Нормална
Еко
Брза
90мин
Програма за стакло)
Половично полнење
Extra drying опција
тајмер за одложено миење
електронска контрола
горна кошница која може да се сетира дополнително
горна и долна прскалка
2520л годишна потрошувачка на вода
А++ енергетска класа
Бучност: 49dB(A)
1800W скриен греач
самочистечки филтер
anti flow
омекнувач за вода
Димензии 45x55x81
5 цм