Садови за готвeње GORENJE CW09ES • MILD
, ,

Садови за готвeње GORENJE CW09ES

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93860

Тип: Сет садови за готвење
Длабоко тенџере
Плитко тенџере
Тава за сос
Стаклен капак
Линија: ETERNAL

8.500,00 ден

На Залиха!

Спореди

Тип: Сет садови за готвење
Длабоко тенџере
Плитко тенџере
Тава за сос
Стаклен капак
Линија: ETERNAL
Број на капаци: 4
Број на садови во комплет: 5
Рачки отпорни на топлина
Отпорност на гребаници
За употреба во рерна
Димензии на садот: ᴓ 24х12 cm
Димензии на садот: ᴓ 20х8 cm
Димензии на садот: ᴓ 20х12 cm
Димензии на садот: ᴓ 16х8 cm
Надворешна површина: 18-10 не’рѓосувачки челик
Материјал на капакот: Стакло
Безбедно за миење во машина за садови
Дно кое заштедува електрична енергија
Димензии (ШxВxД): 49 × 33 × 17,5 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 26,5 × 22,5 cm
Нето тежина на апаратот: 7,9 kg
Бруто тежина на апаратот: 9,3 kg

Шифра: 93860 Категорија: , ,