Рутер MERCUSYS AC10 • MILD
-23%
, ,

Рутер MERCUSYS AC10

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1009186

4 антени за стабилен за голем опсег
dual-band

999,00 ден 1.299,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд MERCUSYS Mi
Фрекфенција 3.2GHz 1200Mbps
Стандард 802.11b/g/n/a/c
Напојување 19v адаптер
Број на порти 1xWAN + 2xLAN