Рерна Вградена GORENJE BSA6737E15X • MILD
, ,

Рерна Вградена GORENJE BSA6737E15X

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011356

Рерна на пареа: Steam assist
Енергетска класа: A
Волумен на рерна: 77 L
Функции на рерната: 13
Максимална температура: 300° C

21.990,00 ден

На Залиха!

Спореди

Рерна на пареа: Steam assist
Енергетска класа: A
Волумен на рерна: 77 L
Функции на рерната: 13
Максимална температура: 300° C
Слој без отпечатоци (TouchFree инокс)
Матерјал на внатрешноста на рерната: ECO Email
Тајмер: IconLed
Облик на копчињата: Push pull копчиња
Чистење: AquaClean функција
Чистење: Каталитички филтер за вентилаторот
Сад за вода: 0.13 l
Дополнително динамичко ладење на рерната DC+
Решетка за рерната: 1
Емајлирани плехови 2: 1 далоба, 1 плитка тава
Телескопски водилки/Вентилатор
Приклучна моќ-струја: 3.5 kW
Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×56.4 cm