Резалник GORENJE R 706 A • MILD
, , ,

Резалник GORENJE R 706 A

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92822

Карактеристики
Максимална моќност на моторот 180 W
Безбедно за миење садови за брзо и ефикасно чистење Да
Управување
Копче за вклучување/исклучување на уредот Копче за моментално вклучување со осигурувач

6.299,00 ден

На Залиха!

Спореди

Ако редовно купувате месо или сирење исечено на кришки и пакувано, користењето на машина за сечење месо може да ви заштеди многу пари во текот на годината. Исто така, наместо да купувате поединечни пакувани стекови, купете поголема количина месо и замрзнете го еден час пред да ги исечете на шницли.
Брзо и лесно исечете го месото, лебот, овошјето и зеленчукот. Користете го тркалото за прилагодување на дебелината за да ги прилагодите сечилата и да ја исечете дебелината помеѓу 0 и 17 милиметри. Висококвалитетниот Solingen нож овозможува непречено и прецизно сечење.

Овој корисен апарат за домаќинство ќе олесни многу задачи во кујната. Лесно се расклопува и повторно се склопува, така што чистењето е исто така многу лесно.